Vítame Vás vo Veľkom Mederi!

Veľký Meder je jedným z najvýznamnejších turistických centier na juhu Slovenska. Toto kúpeľné mesto, ktoré je otvorené pre širokú verejnosť, sa nachádza v srdci Európy. Má 940-ročnú históriu so srdečným pozdravom termálnej vody. Turizmus, poľnohospodárstvo a priemysel existujú popri sebe bez problémov, možno aj v tom spočíva kúzlo nášho malého mestečka. Je to miesto, kde sa stretáva vidiecky turizmus s kvalitnými rekreačnými službami. O to sa stará termálny park a 100-hektárový lesopark na okraji mesta, ktorý predstavuje posledný pozostatok bývalého veľkého dubového lesa na Podunajskej nížine, ktorý je jedinečný na Žitnom ostrove. Naše mesto srdečne víta turistov, ale je otvorené i pre investorov a európsku modernizáciu. Snaží sa zachovať tradíciu a históriu mesta pri dosiahnutí dôstojného miesta v turizme strednej a východnej Európy.

 

HolenyiGergő Holényi

kontakt:

Mestský úrad Veľký Meder
Komárňanská 207/9
tel. č.: 031/555 22 01
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

Doma s radosťou...

 


Mgr. Ildikó LaposováLapos i

kontakt:

Telefón/mobil: +421315904924
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

 

 

Poverenie zástupcu primátora

Príloha k povereniu - 1.strana

Príloha k poverenie - 2.strana

Určenie platu